ZÁJEZD DO ANGLIE – DŮLEŽITÉ INFORMACE 2

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás informoval o situaci kolem zájezdu do Anglie s ohledem na současná nařízení vlády ČR.

Gymnázium Blovice spolu s cestovní kanceláří CK K – tour situaci ohledně epidemie koronaviru pečlivě sledují. V současné době nebrání nic tomu, aby se zájezd v řádném termínu uskutečnil. Přesun zájezdu na jiný termín není vzhledem k nasmlouvaným službám (autobusová doprava, Eurotunel, ubytování apod.) možný.

Během následujících 14 dní proběhne ještě několik zájezdů do Velké Británie, které pořádá CK K – tour. V případě, že by došlo ke změně stanoviska české vlády ohledně výjezdu z ČR, bude CK tuto skutečnost respektovat. Stejně tak, pokud by došlo k podobné situaci v některé z tranzitních zemí (Německo, Francie, Belgie). Dojde-li k uzavření nějaké lokality během našeho pobytu přímo ve Velké Británii, bude připraven náhradní program a danou lokalitu z itineráře vypustíme a nahradíme jinou, bezproblémovou a neméně zajímavou. Ta samá varianta platí i pro případnou změnu ubytování.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se emailem buď na koordinátora zájezdu na Gymnáziu Blovice (Ivo Barca, barca(zavináč)gblovice(tečka)cz) nebo přímo na CK K – Tour na telefonním čísle 377 856 284, kde dostanete podrobnější informace.

Ivo Barca, koordinátor zájezdu

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Trip to England 2019/2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.