Finální info England 2014

Zájezd do Anglie, 25.-30.dubna 2014

Odjezd – 8:45, od Gymnázia Blovice

Příjezd – do 22:00, ke Gymnáziu Blovice

Peníze na vstupy – cca 80 GBP; kapesné dle vlastního uvážení (50-70 GBP), pár EUR na WC, občerstvení při průjezdu Německem, Belgií a Francií

Co vzít sebou – CESTOVNÍ PAS/OP, VÍZA, peníze (viz. výše), pláštěnka/nepromokavá bunda, pohodlné boty (hodně se chodí!. Naprosto NEVHODNÉ jsou boty na podpatku!), dostatečné množství ponožek a spodního prádla, teplé oblečení pro případ chladného počasí, čepice, adaptér do zásuvky (je možné pronajmout za 5 GBP u CK), mobil, nabíječka, fotoaparát, batoh na svačinu a drobnosti. Pokud pravidelně užíváte LÉKY, nezapomeňte si je vzít s sebou! V případě nouze je samozřejmě k dispozici lékárnička, která obsahuje léky na základní potíže. Pokud se vám dělá v autobuse zle, nezapomeňte si vzít KINEDRYL nebo jiný lék potlačující nevolnost na cestách a něco pod hlavu do autobusu (polštářek, podhlavník apod.). Zároveň si vezměte na první den dostatek pití a jídla. Ubytování v rodinách proběhne až k večeru. Při té příležitosti nezapomeňte přezůvky!!!

Cenné věci (tablety, notebooky apod.) si berete na vlastní nebezpečí.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně zájezdu, kontaktujte mě na barca(at)gblovice.cz nebo osobně v kabinetu Bi-Ch.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Trip to England 2019/2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.